Programma amateurvoetbal

RKSV Olympia Schinveld

Dinsdag 21 augustus:
18:45 Schinveld 1 - Jabeek 1

Donderdag 23 augustus:
18:45 Heidebloem/Bovitec 3 - Schinveld 2
18:45 Schinveld 3 - Passart-VKC 3
18:45 FC Hoensbroek VR1 - Schinveld VR1

Zaterdag 25 augustus:
15:15 Bekkerveld A2 - Schinveld A1
14:00 Schinveld B1 - Sportclub Susteren B2
14:00 Schinveld C1 - Groene Ster C2
18:00 Schinveld 1 - Abdissenbosch 1

Zondag 26 augustus:
11:00 Schinveld 2 - FC Hoensbroek 3
11:00 De Ster 4 - Schinveld 3
11:00 Schinveld VR1 - SV Brunssum VR1

RKDFC Merkelbeek

Dinsdag 21 augustus:
21 augustus 18.45 uur RKDFC 1 – Heksenberg 1

Donderdag 23 augustus:
18.45 uur RKDFC 2 – Sanderbout 3
18.45 uur Lindenheuvel 3 – RKDFC 3
18.45 uur De Leeuw/RKDFC  da1 – Sylvia da 1

Zaterdag 25 augustus:
Aanvang wedstrijden Zwaluw toernooi 09.30 uur:
RKDFC E1 op RKDFC terrein de Steenakker.
RKDFC D1 op ADVEO terrein in de Pollack
RKDFC F1 op NEC terrein de Varenbeuk
18.00 uur S V E  1 - RKDFC 1 
12.30 uur FC Hoensbroek MB 1 – RKDFC MB1
25 augustus : RKDFC  - S C K R ( aanvangstijd via leider)

Beker
Zondag 26 augustus:
11.00 uur Geleen Zuid  6- RKDFC 2
12.30 uur RKDFC 3  - N E C  3

VV Amstenrade

dinsdag 21 augustus:
18.45 uur Amstenrade 1 - RKTSV 1

woensdag 22 augustus:
18.45 uur Selectiewedstrijd E3 t/m E6
(onderling toernooi ter bepaling teamnaam)

donderdag 23 augustus:
18.45 uur Abdissenbosch 2 - Amstenrade 3
18.45 uur Amstenrade 2 - De Leeuw 2
19.30 uur FC Kerkrade-West DA1-Amstenrade DA 2
19.30 uur Amstenrade DA 1 - Keer DA 1
20.00 uur Selectie Training 8

vrijdag 24 augustus:
19.00 uur Amstenrade 4 - Haanrade 3

zaterdag 25 augustus:
18.00 uur Havantia 1 - Amstenrade 1
17.00 uur Bekkerveld 8 - Amstenrade vet.
15.00 uur Amstenrade A2 - Groene Ster A2
15.00 uur Amstenrade C1 - EHC C1
14.30 uur Born A1 - Amstenrade A1
14.00 uur Sporting Heerlen B1 - Amstenrade B1
14.30 uur BSV Limburgia B3 - Amstenrade B2
13.00 uur Amstenrade C2 - FC Geleen Zuid C3

zondag 26 augustus:
14.30 uur Amstenrade VR1 - Amstenrade B1
12.30 uur Amstenrade 2 - SV Brunssum 2
12.00 uur Sylvia DA 1 - Amstenrade DA 2
11.00 uur SV Brunssum 4 - Amstenrade 4
10.00 uur Amstenrade 3 - Haslou 6

SERVICE:      Contact >      DVD bestellen >      Kerstwens >     RSS nieuws >      Uitzending gemist >      P2000 alarmeringen >      Prikkers >

TELEVISIE:   Parade 2012 >      Babbelen op de trappers >      Jongerenjournaal >      Livestream >      LOOpende Zaken >      Raadsvergadering >

© ZO-NWS   2019